Šī gada 4. novembrī pilsētas 2. bibliotēku apmeklēja PII „Pasaka” sagatavošanas grupiņas audzēkņi kopā ar skolotāju Svetlanu Panfilovu. Bērni iepazina bibliotēkas bērnu stūrīti, dažāda veida un satura interesantas bilžu grāmatas.

Ar lielu sajūsmu viņi spēlējās ar skanošajām grāmatiņām. Zēniem ļoti patika aizraujošā un interaktīvā grāmata „Sacīkšu auto”. Uzvelkot abus sacīkšu auto, var vērot, kā tie traucas pa trīs dažādām trasēm. Ar interesi tika aplūkotas grāmatas par dabu un dažādiem dzīvniekiem.

Bērni kā pārsteigumu bija sagatavojuši un uz bibliotēku atnesuši savus radošos darbus no dabas materiāliem, tos bibliotēkā izstādē „Pasaka, pasaciņa” varēs aplūkot līdz 16. novembrim.

Ekskursijas foto skatieties šeit.