Kļūda

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but PASAKUMI/a12 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

2012. gada 1. augustā Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā tika prezentēts jauns periodiskais izdevums par Latgali un tās ļaudīm – žurnāls „A12”, kuru izdod SIA „5 labas ziņas”. Žurnāls iznāks reizi divos mēnešos, tajā būs lasāmas reportāžas no Latgales ciemiem, aktuāli viedokļi, intervijas ar uzņēmīgiem cilvēkiem, informācija par kultūru, reģiona skaistajām vietām, vēstures likteņstāsti, tradīciju vērtības. Žurnāla moto ir Patiesi. Dziļi. Skaisti. Izdevums būs pieejams arī bibliotēkā.

{gallery}PASAKUMI/a12{/gallery}