Lai dotos ekskursijā, nebūt nav tālu jāiet un tālu jābrauc. Var jau sākt ar īsāko ceļa gabalu, aizejot ekskursijā uz… bibliotēku! Uz Rēzeknes Bērnu bibliotēku!

Viens no veidiem, kā bērni var iepazīties ar bibliotēku, tās iekārtojumu, noteikumiem un piedāvātajām iespējām, ir ekskursijas, kurās bibliotēkas darbinieces visu izskaidro bērnam saprotamā veidā.

Ekskursijās tiek stāstīts par interesantām grāmatām – lielām, mazām, biezām un plānām. Tiek skaidrots, kā kļūt par bibliotēkas lasītāju, kādi noteikumi jāievēro. Arī pašiem mazākajiem bibliotēkas apmeklētājiem, kuri pat vēl nelasa grāmatas, te ir ko darīt. Bibliotēkā ir vietiņa pavisam maziem bērniņiem, kuri te var paspēlēties ar klucīšiem, likt puzles, skrūvēt konstruktorus, šķirstīt bilžu grāmatiņas.

24. aprīlī ekskursijā uz Bērnu bibliotēku bija atnākusi Poļu vidusskolas pirmsskolas sagatavošanas sešgadnieku grupiņa. Bibliotekāre Inta bērnus iepazīstināja ar bibliotēkas kārtību un rādīja viņiem interesantu formu grāmatas. Bērni ar aizrautību aplūkoja Skolēnu interešu centrā tapušos zīmējumus. Viņiem bija iespēja arī pašiem darboties ar puzlēm un šķirstīt grāmatas un žurnālus.

Ja arī jūs gribat uzzināt ko vairāk par Bērnu bibliotēkas piedāvātajām iespējām, zvaniet (64623069), jautājiet, darbinieces labprāt palīdzēs!

24. aprīļa ekskursijas fotoreportāža (klikšķiniet uz bildēm, lai palielinātu)