bernu zurija

Ekspertes priecājas par dāvanām

Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Šajā klusajā pirmssvētku brīdī mēs atskatāmies uz gada laikā paveiktajiem darbiem. Arī Rēzeknes Bērnu bibliotēkā drīzumā būs pabeigts kāds darbs – noslēgumam tuvojas ikgadējais „Bērnu žūrijas” lasīšanas maratons.

Par katru labi paveikto darbu pienākas arī svētki un balvas. Tādēļ 16. decemrbī Rēzeknes Festivāla parkā pilsētas galvenās egles iedegšanas svētkos tika godināti čaklākie Rēzeknes Bērnu bibliotēkas lasītāji. Skanot Ziemassvētku dziesmām, pilsētas mērs kopā ar bērniem galvenajā eglē iededza krāsainas vizuļojošu lampiņu virtenes, kas sagādāja patiesu prieku gan mazajiem, gan pieaugušajiem svētku apmeklētājiem. Jautrā deju solī Ziemassvētku ritmus izdejoja atraktīvie kolektīva „Dziguči” dalībnieki. Klātesošie varēja izbaudīt ziemas priekus, vizinoties „Rudo kumeļu pauguru” zirgu kamanās un piedaloties dažnedažādās rotaļās.

Patiess prieks bērnu acīs bija redzams par saldajām balvām, ko Ziemassvētku vecītis bija sarūpējis mazajiem „Bērnu žūrijas 2010” lasītājiem, kas gada garumā cītīgi izlasīja 6 savam vecumposmam atbilstošas grāmatas. Pēc literatūras izlasīšanas katram ekspertam bija jāizsaka savs vērtējums un jāaizpilda anketa. Šo darbiņu lieliski paveica 70 eksperti.

Taču tie bērni, kuri vēl nav paguvuši izlasīt visas grāmatas, darbu vēl var turpināt līdz nākamā gada janvāra beigām un nesteidzīgi izbaudīt lasītprieku, ko sniedz skaista, krāsaina un interesanta grāmata un tikšanās ar tās varoņiem. „Bērnu žūrijas 2010” grāmatu kolekciju var apskatīt virtuālajā izstādē, grāmatas no tās iespējams arī rezervēt internetā.

Līdzīgi raksti