eBook Public Library Collection

No 2019. gada Rēzeknes Centrālā bibliotēka (RCB) saviem lasītājiem piedāvā e-grāmatu datu bāzi eBook Public Library Collection, kas aptver lielu skaitu elektronisko grāmatu nosaukumu, kuri speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām.

Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, hobiji, medicīna, pavārmāksla, reliģija, atpūta un izklaide, ģeogrāfija, tirdzniecība, finanses, ģimene, laulība, folklora, sociālā un sabiedrības labklājība, mājsaimniecība u. c.

Lai lasītu šīs e-grāmatas, ir jābūt reģistrētam bibliotēkas lasītājam. Grāmatas var lasīt gan bibliotēkas datoros, gan arī attālināti (šajā gadījumā bibliotēkā jāpaņem autorizācijas dati). Datu bāze pieejama arī RCB filiālbibliotēkās – Rēzeknes 2. bibliotēkā un Rēzeknes Bērnu bibliotēkā.

Gaidām ciemos un aicinām izmantot brīnišķīgo iespēju bez maksas lasīt šīs grāmatas arī savās ierīcēs attālināti!