Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa 2011, plakāts

Ikgadējā Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa, kuru ar dažādām aktivitātēm atzīmē Ziemeļu un Baltijas valstīs, šogad risināsies no 14. līdz 20. novembrim. Šis ir piecpadsmitais gads kopš tās iedibināšanas, un šīgada tēma – humors Ziemeļos.

Aktivitātes Rēzeknes bibliotēkās

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā nedēļas ietvaros būs apskatāma grāmatu izstāde „Humors Ziemeļos un Latvijā”, karikatūru izstāde „Dāņu karikatūrista Herlufa Bidstrupa darbi” un sadarbībā ar fotosalonu „Kodak Express” tapusi elektroniska fotogrāfiju izstāde „Ziemeļvalstis fotogrāfijās”.

Rēzeknes 2. bibliotēkā būs aplūkojama grāmatu izstāde „Humors Ziemeļos”, bet Bērnu bibliotēkā – grāmatu izstāde „Stāsti no Ziemeļu zemēm” un skolēnu interešu centra bērnu radošo darbu izstāde „Jautras maskas”. Bērnu bibliotēka 16. novembrī pl. 11:00 rīkos arī Rītausmas stundu, kuras norises vieta būs pirmsskolas izglītības iestāde „Zvaniņš”, tajā tiks lasīts T. Ēgnera darba fragments un pie lielā kliņģera runāts par miegu un gulēšanu.