Bibliotēka dāvinājumā no autores ir saņēmusi nule kā pilsētas svētku laikā prezentēto Inetas Atpiles-Juganes dzejoļu grāmatiņu bērniem “Otkon giunu sapynus”.

Grāmata ir veidota kā Inetas un viņas meitas Agnetas dialogi par dzejoļos aprakstīto – gan par dabu, kas tradicionāli ir neatņemama bērnu dzejas tematikā, gan datorpasauli, kas mūsdienu bērniem nu jau no pavisam agras bērnības ir visai tuva,  gan sievišķīgu pucēšanos (ak, cik jauki pačivināt divām meitenēm par to!) pie skapja, kurš pilns, bet “nav ko vilkt”, gan par sapņiem, bez kuriem bērnība būtu pavisam tukša.

Kopumā izdevumā iekļauti astoņi dzejoļi, visi tie sarakstīti latgaliešu valodā. Grāmata ir tapusi Mazo kultūras un tūrisma projektu konkursa ietvaros, ko finansē Rēzeknes pilsētas dome un organizē pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”.

Aicinām iegriezties mūsu bibliotēkās, kur drīzumā pēc bibliogrāfiskās apstrādes grāmata jau būs pieejama lasītājiem!