Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā no 25. novembra līdz 9. decembrim apskatāma tematiska izstāde „Laipu liekot. Latvijas Tautas frontei – 25”, kas liecina par Trešās atmodas laiku Rēzeknē un Rēzeknes novadā 20. gadsimta 80.–90. gados.

Izstādi sadarbībā ar Rēzeknes zonālo Valsts arhīvu veidoja Latgales Kultūrvēstures muzeja speciālisti, tā tapusi ar LR Kultūras ministrijas atbalstu. Izstādē aplūkojamās fotogrāfijas, dokumenti, atmiņu pieraksti un citas lietas veido četras „laipas”, kas savieno periodu no 1988. līdz 2013. gadam.

Līdz šim izstāde jau bija aplūkojama Latgales Kultūrvēstures muzejā, savukārt pēc 9. decembra tā ceļos pie pārējiem projekta „Laipu liekot. Latvijas Tautas frontei – 25” realizācijas sadarbības partneriem, kā arī uz pilsētas un novada skolām.