Foto: D. Susejs

Turpinot iepriekšējā gadā aizsākto tradīciju – pilsētas bibliotēku darbinieku un lasītāju piedalīšanos patriotiskajā skrējienā “Ieelpo Rēzekni!”,  arī šogad bibliotekāri bija aktīvi pasākuma atbalstītāji. Šajā gadā skrējēju pulks bija mazāks; kaut arī bija stiprs lietus un vējš, distance tika paveikta godam.

Foto: Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs

Foto: D. Susejs

Skrējiena “Ieelpo Rēzekni!” tradīcija ir aizsākusies 2010. gadā, un idejas autori ir Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome. Ik gadu 18. novembrī skrējienā piedalās ap pustūkstotis dalībnieku.

Skriešana norūda, uzlabo pašsajūtu, tāpēc skrieniet un esiet veseli! Starp citu, Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā ir jauna grāmata par skriešanu un sagatavošanos maratonam “Skriešana & maratons. Kā skriet ātrāk, ilgāk, efektīvāk”. Laipni lūdzam!