Pasākums Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā atcelts!

Attēls: www.rezeknesbiblioteka.lv

2011. gada 8. septembrī plkst. 12:00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā notiks poētiska tikšanās un koncerts „Baltkrievu dzejas klasiķim Maksimam Bogdanovičam 120”. Pasākuma moto: „Padarīsim dzīvi par DZĪVI spilgtāku, labāku un gaišāku!”

Programmā: iepazīšanās ar Latvijas baltkrievu savienību (uzstāsies Valentīna Piskunova), Jeļenas Lazarevas ziņojums par Latvijas baltkrievu savienības izdotajām grāmatām, informācija par M. Bogdanoviča dzīvi un daiļradi, dzejas lasījumi, baltkrievu dziesmas ar M. Bogdanoviča vārdiem Latvijas baltkrievu savienības solistu Annas Krupskas un Tamāras Klimko izpildījumā, tautas ansambļa „Verbica” (Minska) un trio „Lastauki” (Daugavpils) koncerts, atbildes uz jautājumiem u. c.

Pasākums tiek organizēts ar Latvijas baltkrievu savienības valdes locekles Jeļenas Lazarevas atbalstu, plkst. 15:00 tas notiks arī Rēzeknes 3. vidusskolā, 18. Novembra ielā 33.