Lai izveidotu ceļojošo fotoizstādi, Latgales Centrālā bibliotēka organizē fotokonkursu „Latgales bibliotekārs – radošuma avots”, kas dos iespēju iepazīt Latgales bibliotekārus darbā un atpūtā.

Konkursa nolikums ir izsūtīts visām Latgales reģiona bibliotēkām, lai fotokonkursā iesaistītos pēc iespējas vairāk Latgales reģiona, novada un pagastu bibliotēku un būtu iespēja izveidot kolorītu un interesantu ekspozīciju.

Fotoizstāde „Latgales bibliotekārs – radošuma avots” tiks atklāta Daugavpilī 2014. gada 18. septembrī Latgales reģiona publisko bibliotēku darbinieku konferences „Pi gaismys olūta veļdzietīs nuoc” laikā. Uz konferenci tiks aicināti arī foto darbu autori.

Fotoizstāde „Latgales bibliotekārs – radošuma avots” projekta darbības laikā tiks izstādīta arī Rēzeknē un Preiļos, bet vēlāk pēc pieprasījuma to varēs apskatīt visi interesenti.

Fotokonkursa nolikums pieejams šeit

LCB vadītājas vietniece