Atzīmējot Starptautisko dzimtās valodas dienu, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītāju klubiņā ”LASIs” 2019. gada 20. februārī ciemojās Kārsavas puses autors Rūdolfs Linužs, kuram 2018. gadā iznācis pirmais dzejas krājums „Jūtu labirints”. Grāmatā apkopoti 207 dzejoļi, izvedot lasītāju cauri cilvēka jūtu labirintam, kas ir pilns ar dažādiem strupceļiem.

R. Linuža vārds ir labi pazīstams vietējo laikrakstu lasītājiem. Viņa dzeja un stāsti publicēti žurnālos „Rosme” un „Katōļu Dzeive”, literatūras almanahā „Olūts”, kultūrvēsturiskajā gadagrāmatā „Tāvu zemes kalendars”.

Rūdolfs savu talantu rakstīt dzeju atklājis, iesaistoties Latvijas Neredzīgo biedrībā. Rēzeknes Centrālā bibliotēka pateicas autoram par dāvināto grāmatu. R. Linuža dzejas krājums „Jūtu labirints” jau šobrīd ir pieejams Centrālajā bibliotēkā.