E-prasmju nedēļa 2015

E-prasmju nedēļa, kuras laikā īpaši tiek aktualizētas e-iespējas un datorprasmes, Latvijā notiek jau sesto gadu. 2014. gadā Latvija kārtējo reizi ir bijusi viena no aktīvākajām nedēļas dalībniecēm starp visām kampaņas dalībvalstīm Eiropas Savienībā. Būsim aktīvi arī šogad!

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta GetOnline Week 2015 ietvaros un Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2015 ietvaros, kas ir daļa no Get Online Week 2014 iniciatīvas.

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas un tās filiāļu piedāvājums E-prasmju nedēļai

23. marts (pirmdiena)

*Plkst. 12.00 – 13.15 E-prasmju nedēļas atklāšanas tiešraide internetā „Digitālās prasmes Digitālajā vienotajā tirgū” (iespēja skatīties visiem visu bibliotēku apmeklētājiem, www.eprasmes.lv)

*Plkst. 11.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā – apmācības „Datorprasmes iesācējiem”

*Plkst. 14.00 – 16.00 Diskusijas „E-prasmes digitālajai paaudzei” tiešraide internetā (iespēja skatīties visiem visu bibliotēku apmeklētājiem, www.eprasmes.lv)

24. marts (otrdiena)

*Plkst. 11.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā – apmācības „Datorprasmes lietotājiem ar priekšzināšanām”

*Plkst. 15.00 – 16.00 seminārs skolēniem un pasākums „You Rock” – tiešraide (iespēja skatīties visiem visu bibliotēku apmeklētājiem, www.eprasmes.lv)

25. marts (trešdiena)

*Plkst. 09.00 – 16.00 E-komercijas seminārs uzņēmējiem – tiešraide internetā (iespēja skatīties visiem visu bibliotēku apmeklētājiem, www.eprasmes.lv)

*Plkst. 14.00 Rēzeknes 2. bibliotēkā – informatīvs pasākums skolēniem „Bibliotēkas e-katalogs tavā kabatā”

*Plkst. 16.00 ARPC Rēzeknes jauniešu atvērtais centrs JACis – informatīvs pasākums „Bibliotēkas e-katalogs tavā kabatā”

26. marts (ceturtdiena)

*Plkst.11.00 Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā –  Swedbank internetbankas apmācības

27. marts (piektdiena)

*Plkst. 10.30 – 12.40; 13:20 – 14:30 Seminārs „E-iespējas pašvaldībās” – tiešraide (iespēja skatīties visiem visu bibliotēku apmeklētājiem, www.eprasmes.lv)

*Plkst. 8.30 Rēzeknes katoļu vidusskolā – informatīvs pasākums skolēniem „Bibliotēkas e-katalogs tavā kabatā” un Rēzeknes Centrālās bibliotēkas mājaslapas prezentācija

Un katru dienu arī…

*(23. – 24. marts) Bibliotēku apmeklētāju dalība e-balsojumā par gada monētu un Letonikas erudīcijas spēlē (visās bibliotēkās).

*Bibliotēku apmeklētāju dalība e-aptaujā „Es iesaku izlasīt citiem” (visās bibliotēkās).

*„Bibliotēkas e-katalogs Tavā kabatā” – informācija visiem bibliotēkas apmeklētājiem, interesentiem par e-katalogu mobilajās ierīcēs (visās bibliotēkās).

*Konsultācijas par informācijas meklēšanu internetā „Datubāzes – palīgs skolēniem un pieaugušajiem” (Rēzeknes Bērnu bibliotēkā, visās bibliotēkās).

*Pārrunas par drošību internetā „Kā uzvesties internetā?” (visās bibliotēkās).

*8.–12. klašu skolēniem iespēja aizpildīt zināšanu testu „Es – elektroniskā vidē” www.varam.gov.lv (visās bibliotēkās).

Papildinformācija par E-prasmju nedēļu un noderīgas saites – www.eprasmes.lv.