Foto: O. Strode

No 2018. gada 16. janvāra līdz 16. aprīlim Rēzeknes Bērnu bibliotēka piedalījās ARPC "Zeimuļs" un Rēzeknes dzīvnieku patversmes organizētajā akcijā  ”Gribu mājās”, kuras laikā bibliotēkā bija aplūkojama akcijas dalībnieka Denisa Ivenkova fotogrāfiju  izstāde  (22 darbi) un tematiska grāmatu izstāde “Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”.

Fotogrāfijas un grāmatas aicināja būt labestīgiem, palīdzēt grūtībās nonākušajiem dzīvniekiem. Bibliotēkas apmeklētāji tika lūgti ziedot patversmes iemītniekiem nepieciešamo pārtiku.

8. maijā ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbā ar bērniem O. Strode un Bērnu bibliotēkas darbiniece T. Deičmane kopā ar jaunajiem dzīvnieku draugiem –  bibliotēkas lasītājiem un viņu vecākiem – saziedoto pārtiku nogādāja patversmes iemītniekiem. (Vairāk foto skatieties šeit.)