Rēzeknes Bērnu bibliotēkā no 29. janvāra līdz 4. februārim notiek Rēzeknes pareizticīgo baznīcas draudzes dāvināto grāmatu skate. Bibliotēkas krājums papildināts ar 292 krāšņiem bērnu literatūras izdevumiem krievu valodā.

Mazo lasītāju vārdā bibliotēka pateicas draudzes locekļiem, īpaši Marinai Teplovai, par ierosmi, ieguldīto lielo darbu un rūpēm, lai jau sesto reizi mūsu pilsētas bērni saņemtu skaistu un vērtīgu dāvanu, kas iepriecinās grāmatu mīļotājus vēl daudzus gadus.

Cienījamie bērni un vecāki! Aicinām jūs apmeklēt Bērnu bibliotēku! Mazus un lielus lasītājus gaida brīnišķīga jaunāko un vērtīgāko grāmatu kolekcija. Aiz katra košā vāciņa – vesela noslēpumu un aizraujošu notikumu pilna pasaule. Iepazīstiet to!

Dāvināto grāmatu skate fotogrāfijās aplūkojama šeit.