No 1. novembra līdz 4. decembrim visā Latvijā norisinājās akcija "Zvaigzne austrumos" ar mērķi sagatavot dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos. Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā darbojās akcijas atbalsta punkts, ar kura starpniecību tika pieņemti ziedojumi tālākai nogādei akcijas organizatoriem.

Akcija laikā Rēzeknes atbalsta punktā tika nogādātas 47 kastes, pildītas ar dažādām noderīgām lietām, kas iepriecinās kara šausmu skartos bērnus. Paldies visiem, kuri atsaucās aicinājumam un atbalstīja šo akciju. Paldies individuālajiem dāvinātājiem un anonīmajam dāvinātājam, kurš savu kastīti bija atstājis pie bibliotēkas durvīm. Pateicamies Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas 9.M2, 10.M1 un 10.M2H klasei par atsaucību. Paldies Rēzeknes  novada Dricānu vidusskolai un Balvu novada Bērzpils vidusskolai par atvestajām dāvanu kastītēm.

Visas jūsu sagādātās dāvanas savu galamērķi sasniegs Zvaigznes dienā.