Foto no: www.tiesibsargs.lv

Iedzīvotāji aicināti bibliotēkās saņemt Tiesībsarga biroja sagatavotus kalendārus 2015. gadam un grāmatzīmes. Tajās humora veidā ar karikatūrām skaidrots, kas ir cilvēktiesības, laba pārvaldība un tiesiskā vienlīdzība. Kalendāri un grāmatzīmes iedzīvotājiem ir bez maksas.

Lai skaidrotu, kas ir cilvēktiesības, laba pārvaldība un tiesiskā vienlīdzība, informatīvas kampaņas ietvaros Tiesībsarga birojs ir izstrādājis kalendārus un grāmatzīmes. Savukārt sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un reģionālajām bibliotēkām birojs šos materiālus izplata iedzīvotājiem Rīgā un visā Latvijā.

Pavisam valstī kopumā iedzīvotājiem informatīvās kampaņas ietvaros būs pieejami 70 000 kalendāru un 60 000 grāmatzīmju. Karikatūras ir veidojis mākslinieks Edgars Sīms, savukārt kalendārus, grāmatzīmes un plakātus izgatavojusi Talsu tipogrāfija. Projekta kopējās izmaksas ir 38 517,24 eiro.

Papildus informācija pieejama šeit.