Skotu un latgaliešu stāstu sasaukšanās RCB

2015. gada 18. jūlijā Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā (RCB) plkst. 12.00 Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica” ietvaros notiks pasākums “Skotu un latgaliešu stāstu sasaukšanās”.

Pasākumā katrs savu stāstu stāstīs Aisla Lorda (Skotija, Lielbritānija), Eimija Lorda (Skotija, Lielbritānija), Emma Lasbija (Īrija), Džoena Lasbija (Īrija), Vincents Lasbijs (Īrija), Frānisa Logāna (Skotija, Lielbritānija), Robina Steipltone (Skotija, Lielbritānija), Anita Rutule (Nagļi, Rēzeknes novads), Trifina Ovčiņņikova (Audriņi, Rēzeknes novads), Andris Čakāns (Lazdukalns, Rugāju novads) un Kolins Makalisters (Skotija, Lielbritānija).

Skotu un latgaliešu stāstos ieklausīties ir aicināts ikviens, kam patīk stāstīšana un klausīšanās, kā arī interesē stāstītprasmes pilnveidošana un stāstu nodošana citiem.

Uz tikšanos bibliotēkā!