| Kas jauns Sokolku bibliotēkā? |
|
|
Bērnu stūrīti, vadoties pēc bibliotēkas vadītājas iesniegtā zīmējuma un izmēru plāna, izveidojuši pagasta darbos iesaistītie bezdarbnieki. Bērnu grāmatas un krēsliņus bibliotēka „mantojusi” no Dilmaņu pamatskolas. Tagad bibliotēkai ir arī noliktavas telpas, kur var novietot vecās avīzes, žurnālus un bibliotēkas arhīvu, kā arī dienesta telpa.
Bibliotēkas remonts izmaksāja 8939,84 Ls un tika finansēts no līdzekļiem, kurus pašvaldība saņēma par apvienošanos sakarā ar teritoriālo reformu. Remontdarbus veica firma RANGO. Bibliotēkas vadītāja ir ļoti pateicīga pašvaldībai, kura saprot un novērtē bibliotēkas lomu mūsdienās.
Janvārī apkoptā statistiskā uzskaite liecina, ka 2009. gadā Sokolu bibliotēkā ir bijuši reģistrēti 207 lasītāji, bibliotēka apmeklēta 4485 reizes un 9753 reizes izsniegtas grāmatas. Grāmatu fonds sastāda 5716 vienības, bibliotēkā ir 10 datori, 9 no tiem pieejami lasītājiem.
|




Pasaki draugiem
Comments
kak trudno poverit v to,cto v trudnie finansovie vremena est pomescenija,v kotorih esce delajut remont.etoj biblioteke vipala vidno udaca.glaz raduetsja takoe videt. nu konecno sama zavedujuscaja vidno prilozila ne malo sil k tomu,cto predstavleno nasemu vnimaniju.
tak deržat
Naverno dolgo tokuju krasotu delali!
nu i xotja dolga nu očenj krasivo!
molodci!