Bibliotēku nedēļas ietvaros 2023. gada 21. aprīlī Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā (RCB) gada balvas “LASIs 2022” pasniegšanas pasākumā tika godināti čaklākie un aktīvākie Rēzeknes Centrālās bibliotēkas, Rēzeknes 2. bibliotēkas  un Rēzeknes Bērnu bibliotēkas lasītāji.

Bibliotēka pateicās uzticīgajiem bibliotēkas lasītājiem, aktīvākajiem interneta lietotājiem un e-pakalpojumu izmantotājiem, kā arī aktīvākajām ģimenēm. Šogad balvas tika pasniegtas 8 nominācijās: ”Čaklākais e-pakalpojumu izmantotājs”, “Čaklākais datorlietotājs”, “Jaunietis bibliotēkā”, “Ome bērnu bibliotēkā!”, ”Ģimene bibliotēkā”, ”Čaklākais bibliomāta lietotājs”, “Čaklākais periodikas lasītājs”, ”Čaklākais grāmatu lasītājs”.

Nominācijā ”Čaklākais e-pakalpojumu izmantotājs” balvu saņēma Vilhelmīna Seipulāne, nominācijā  ”Čaklākais datorlietotājs” – Kristīne Stirāne, nominācijā ”Jaunietis bibliotēkā” balvu saņēma Arina Jože (RCB) un Anastasija Kedrina (Rēzeknes 2. bibliotēka), nominācijā “Ome Bērnu bibliotēkā” balvu saņēma Rita Vinogradova, nominācijā  “Ģimene bibliotēkā” balvu saņēma Zeltiņu ģimene (2. bibliotēka) un Kindzuļu ģimene (Bērnu bibliotēka), nominācijā ”Čaklākais bibliomāta lietotājs” balvu ieguva Māra Zaļaiskalns, balvu “Čaklākais periodikas lasītājs” saņēma Zinaīda Čaplinska (RCB) un Vladislavs Tjarve (2. bibliotēka).

Balvas nominācijā “Čaklākais grāmatu lasītājs” saņēma Vladimirs Morozovs (RCB, izsniegtas 246 grāmatas), Aleksandrs Jakovļevs (2. bibliotēka), Loreta Logina (2. bibliotēka, bērnu vecumposmā), Aleksejs Nilovs (Bērnu bibliotēka, pirmskolas vecumposms), Rolands Zaremba (Bērnu bibliotēka, sākumskolas vecumposms), Kirils Briga (Bērnu bibliotēka, pamatskolas vecumposms).

Pasākuma apmeklētāji varēja uzzināt, kuras grāmatas Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā bija populārākās 2022. gadā. Pateicamies par atsaucību un brīnišķīgo muzikālo priekšnesumu J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas audzēknēm Annijai Sīlei un Ērikai Ruhmanei.

Bibliotēka pateicas lasītājiem par uzticību daudzu gadu garumā un siltajiem vārdiem, paldies par patieso interesi par grāmatām un lasīšanu. Mēs priecājamies un lepojamies kopā ar jums!

Lasīt ir stilīgi! Nāciet uz bibliotēku!

Pasākuma foto skatāmi šeit.