Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rēzeknes pilsētas bibliotēkas – centrālā, 2. bibliotēka, Bērnu bibliotēka, Ārējās apkalpošanas punkts (Medicīnas bibliotēka) – no 19. decembra līdz nākamā gada 8. janvārim izsludina akciju “Atnāc un iegūsti. Atlaide parādniekiem”. Akcijas laikā no lasītājiem parādniekiem, kuri ieradīsies bibliotēkā un nodos grāmatas, kavējuma soda nauda netiks iekasēta.

Rēzeknes pilsētas bibliotēkas

Adrese: Lubānas 49, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64636680

Bibliotekāre: Justīne Reble

Rēzeknes pamatskolas - attīstības centra bibliotēka

Adrese: Varslavāna iela 5, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64622658

Bibliotekāre: Dzidra Germova

Rēzeknes tehnikuma bibliotēka

Adrese: Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV 4604

Telefons: 64632762

Bibliotekāre: Gaļina Sepirkovska

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas bibliotēka

Adrese: Baznīcas iela 34a, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64622676

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bibliotekāre: Iveta Ratnika

J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas bibliotēka

Adrese: Atbrīvošanas aleja 56, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64622480

Bibliotekāres: Janīna Narica, Natālija Makarova

Rēzeknes katoļu vidusskolas bibliotēka

Adrese: Latgales iela 82, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64625180

Bibliotekāre: Marija Mickāne

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas bibliotēka

Adrese: Atbrīvošanas aleja 115/4,  Rēzekne, LV 4601

Telefons: 29441103

Bibliotekāres: Ilze Švirkste u. c.

Baltijas Starptautiskās Akadēmijas Rēzeknes filiāles bibliotēka

Adrese: Dārzu iela 21, Rēzekne, LV 4601

Telefons: 64624896

Bibliotekāre: Alevtina Fadejeva

Valsts Robežsardzes koledžas bibliotēka

Adrese: Zavoloko iela 8, Rēzekne, LV 4600

Telefons: 64603698

Bibliotekāres: Aija Kijaha u. c.