2015. gada 12. decembrī Rēzeknes 2. bibliotēkā notika Ziemassvētku apsveikumu gatavošanas darbnīca.

Šis ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Laiks, kad norimst gada skrējiens un visi ļaujas klusām pārdomām. Vakari ir kļuvuši tumši, bet izrotātās ielas un skaitās eglītes ienes svētku sajūtu mūsu ikdienā.

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs sveicam viens otru un sakām pateicības vārdus, tāpēc ļoti aktuāls jautājums ir Ziemassvētku apsveikumu gatavošana. Pirmās komercializētās atklātnes parādījās 19. gadsimta vidū Lielbritānijā, taču pašu apsveikumu vēsture ir daudz senāka.

Darbnīcā, kura notika Rēzeknes 2. bibliotēkā, bibliotekāre Zenta mācīja, kā pašu rokām var izgatavot skaistus Ziemassvētku apsveikumus. Tie tika izrotāti ar dažādiem Ziemassvētku simboliem – eglītēm, sniegpārsliņām, ziemeļbriežiem, sniegavīriem  un zvaigznītēm.

Bibliotēka teic paldies bērniem un vecākiem, kas piedalījās radošajā darbnīcā. Darbiņus Rēzeknes 2. bibliotēkā var apskatīt līdz 2016. gada 20. janvārim.

Radošā darbnīcas foto – šeit.