Rēzeknes 2. bibliotēka 2011. gada Bibliotēku nedēļas aktivitātes aizsāka ar pasākumu „Pieklājības skola”, kurš notika Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaka”, bet bibliotēkā tika sagatavota izstāde „Pieklājības skola”.

Pasākumā bibliotekāre Zenta sagatavošanas grupiņas bērnus iepazīstināja ar uzvedības zelta likumiem. Stāstījumu papildināja dzejolīši par pieklājību no P. Brūvera „Labas uzvedības ābeces”.

Bērni pasākuma gaitā rādīja nelielas ainiņas par savu uzvedību uz ielas, mājās, bērnudārzā, izspēlēja dažādas situācijas, kurās atspoguļoja gan pareizu, gan nepareizu rīcību. Bērni paši pārliecinājās, kāds brīnumains spēks ir diviem burvju vārdiņiem „lūdzu” un „paldies”.

Noslēgumā pasākuma dalībnieki kopīgi secināja, ka pieklājības likumi ir ne tikai jāzina, bet, svarīgākais, arī jāievēro.