Rēzeknes Bērnu bibliotēkas lasītava saviem apmeklētājiem šogad piedāvā dažādus periodiskos izdevumus gan latviešu valodā, gan krievu valodā, kā arī citās svešvalodās.

Šogad īpaši liela izvēle ir bērniem. Piedāvājam šādus jaunus bērnu žurnālus kā „Donalds Daks”, „Barbie”, „Vinnijs Pūks”, „Spider-man”, „Ledus sirds”, „My Little Pony” un „Donalds Daks tavā kabatā”. Turpinām abonēt pagājušajā gadā iecienītos bērnu žurnālus „Spicīte”, „Avenīte”, „Hello Kitty”, „Disney Princeses”, „Tom&Jerry”,”Maša un Lācis”, „Vāģi”, „Monster High”.

Jauniešiem piedāvājam šādus periodiskos izdevumus: „Avene”, „Astes”, „Ilustrētā Junioriem”, „Ilustrētā Vēsture”, „Ilustrētā Zinātne”.

Savukārt pieaugušajiem piedāvājam šādus jaunus periodiskos izdevumus: „Mans Mazais”, „Praktiskie rokdarbi”, „100 labi padomi”. Šajā gadā varēsiet turpināt lasīt iemīļotos izdevumus vecākiem, pedagogiem – „Annas psiholoģija”, „Čaklās rokas”, „Ieva”, „Ievas veselība”, „Ievas māja”, „Mājas viesis”, „Mazajam Floristam”, „Una”, „Сабрина RUS”, „Meine Fensterbilder” u.c.; Tāpat kā agrāk pie mums varēs lasīt populāros laikrakstus – „Rēzeknes Vēstis”, „Vietējā Latgales Avīze”, „Панорама Резекне”, „Резекненские Вести”.

Nāciet uz Bērnu bibliotēku Dārzu ielā 37 un izmantojiet šos preses izdevumus!