No 2010. gada 12. novembra līdz 18. decembrim biedrība „Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar laikrakstu „Panorama Rezekne” rīko akciju „Arī tev ir mamma”. Akcijas devīze: „Uzsmaidi māmiņai, un tev uzsmaidīs pasaule!” Galvenais mērķis – aicināt pilsētas iedzīvotājus, tajā skaitā arī jauniešus, izrādīt cieņu un palīdzēt grūtniecēm un māmiņām ar bērniem.

Akcijas laikā tiks apmeklētas pilsētas izglītības iestādes, lai informētu jauniešus par grūtnieču un sieviešu ar bērniem sociālajām problēmām un atklātu jauniešiem līdzdalības formas šo problēmu risināšanai, tiks rīkotas aptaujas un pasākumi.

Arī Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēka atbalsta šo akciju. Bibliotēkā no 2010. gada 16. novembra līdz 18. decembrim ir skatāma literāro darbu izstāde „Arī tev ir mamma” un bērnu zīmējumu izstāde „Es zīmēju māmiņu”. Bērnu bibliotēkas lasītāji un pārējie interesenti akcijas laikā var apskatīt dažnedažādus bērnu darbus, kuros mazie cilvēciņi ir uzzīmējuši pašu mīļāko, pašu labāko, pašu skaistāko, pašu tuvāko cilvēku pasaulē – savu māmiņu.

Ieskats izstādē „Es zīmēju māmiņu”

Visi mēs esam savu māmiņu bērni, jo katram no mums ir māmiņa. Nebūsim vienaldzīgi! Palīdzot māmiņai ar mazuli, mēs padarīsim pasauli labāku. Izturēsimies ar cieņu pret visām māmiņām, jo viņas dod mums visiem dzīvību!