Pavasaris ir laiks, kad ikvienai sievietei un meitenei gribas būt īpaši skaistai. Tādēļ, ņemot vērā lasītāju vēlmes, Rēzeknes Bērnu bibliotēkā notika tematiska pēcpusdiena „Esi skaista pavasarī!”. Pasākumā tika runāts par skaistumkopšanas noslēpumiem meitenēm, sava stila veidošanu un jaunākajām modes tendencēm.

Bibliotēkā viesojās itāļu kosmētikas kompānijas „Fairness” pārstāvji Latvijā, kuri pastāstīja par šīs firmas piedāvātajiem skaistumkopšanas līdzekļiem un to lietošanu. Konsultanti sniedza izsmeļošas atbildes par ādas un ķermeņa kopšanu, kā arī dekoratīvo kosmētiku. Skaistumkopšanas eksperti uzsvēra, ka meitenei nav jāatdarina skaistuma karalienes, bet jāsaprot, kas ir viņa pati un kas jādara, lai patiktu sev un apkārtējiem. Pasākuma apmeklētājas varēja sev iepatikušos līdzekļus pasmaržot, izmēģināt uz savas ādas un, protams, arī iegādāties.

Bibliotēkā bija skatāma arī izstāde „Atplauksti pavasarim un skaistumam!”, kurā tika apkopotas publikācijas no periodiskajiem izdevumiem par 2011. gada pavasara meikapa tendencēm, ģērbšanās stilu, modernām frizūrām un daudz ko citu, kas interesē mūsdienīgas, sevi cienošas un mīlošas meitenes.