Rēzeknes Bērnu bibliotēkā no 2016. gada 9. maija līdz 30. augustam skatāma pilsētas skolu vizuālās mākslas olimpiādes dalībnieku radošo darbu izstāde. Tajā eksponēti 1. – 6. klašu un 7. – 12. klašu grupu skolēnu radošie darbi.

Olimpiādes tēma: ,,Ainava. Janim Rozentālam – 150”. Tēma izvēlēta ar mērķi mākslinieka jubilejas gadā rosināt skolēnus tuvāk iepazīt J. Rozentāla daiļradi. Viņa gleznas ir saistošas vairākām paaudzēm. Dzīva un populāra tautā ir J. Rozentāla māksla.

Olimpiādes uzdevums – guaša krāsās uzgleznot radošu darbu:

* 1. – 6. klašu grupai – ainavu ar stafāžu,

* 7. – 12. klašu grupai – ainavu, izmantojot impresionisma mākslinieciskos līdzekļus.

Bibliotēkas telpās apmeklētājus iepriecinās vairāk nekā deviņdesmit  mūsu pilsētas talantīgo bērnu un jauniešu darbi. Aicinām apmeklēt izstādi Dārzu ielā 37.