Bērniem vienmēr patīk svētki, sevišķi tādi, kuri ir jautri un prasa īpašu sagatavošanos.  Tuvojoties gada visromantiskākajiem svētkiem – svētā Valentīna dienai, 13. un 14. februārī Rēzeknes Bērnu bibliotēkā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” interešu izglītības pedagoģes Lāsmas Leiņas vadībā notika radošā darbnīca „Rožu sirsniņas”.

Darbnīcā piedalījās dažāda vecuma zēni un meitenes, mammas un tēti. Pasākuma laikā tapa dažnedažādu krāsu  sirdis, kā arī mīļas, savām rokām darinātas dāvaniņas, ko bērni izgatavoja draugiem, vecākiem, skolotājiem, tiem, kurus patiesi mīl un ciena.

Izstādē „Sveiciens sirsniņsvētkos” izvietotajos periodiskajos izdevumos un padomu grāmatās  bibliotēkas apmeklētāji varēja smelties iedvesmu un praksē izmantot arī citu cilvēku idejas, kā izgatavot sirsniņu bildes, Valentīndienas apsveikumu kartītes, romantiskus dekorus un citus mīļus un oriģinālus pārsteigumus.

Sirsniņlaika darbnīcas foto skatieties šeit.