Kādā februāra dienā Rēzeknes Bērnu bibliotēkas lācītis Rūcītis devās viesos pie pasaulē populārākā lāča Vinnija Pūka. Ielicis savā burvju somā mīļākās pasaku un bilžu grāmatas, pie rokas paņēmis mazākos draugus leduslācēnu Illi, Rikikī, Padingtonu, Bruni, brūno Mišku, Tediju un zinātkāro Tobiasu, Rūcītis devās ceļā.

Kā zināms, februāris Rēzeknes Bērnu bibliotēkā bija lācīša Rūcīša mēnesis, kurā notika dažnedažādi pasākumi: ekskursijas, rīta stundas, tematiski pasākumi, grāmatu lasījumi gan bibliotēkā, gan brīvdabā, gan Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestādēs (PII).

Šoreiz bibliotekāres viesojās Rēzeknes PII „Vinnijs Pūks” sagatavošanas grupiņā „Pūcītes” (skolotāja Vija Vēvere), kur notika tematisks pasākums „Ciemos pie Vinnija Pūka”, kura laikā bērni tika iepazīstināti ar Rēzeknes Bērnu bibliotēkas sniegtajām iespējām un tika lasīta Deivida Mellinga grāmata „Kur ņemt vienu apkampienu”.

Bibliotekāre Ineta bērniem uzdeva mīklas un stāstīja interesantus faktus par lāču dzīvi. Noslēgumā, skanot jautrai mūzikai, gan bērni, gan skolotājas, gan Rūcītis izmēģināja dažādus apskāvienus un gāja rotaļās. Bibliotēkā lācītis Rūcītis atgriezās apmierināts, jo bija iepazinis jaunus un interesantus draugus! (Pasākuma foto skatieties šeit.)