2015. gada 15. maijā Rēzeknes Bērnu bibliotēka piedalījās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra (ARTPC) „Zeimuļs” Starptautiskai ģimenes dienai veltītajā ģimeņu radošajā festivālā „Prieks radīt kopā”.

Pasākumā Rēzeknes Bērnu bibliotēkas darbinieces prezentēja bibliotēku,  tās piedāvātos pakalpojumus, stāstīja, kā kļūt par lasītājiem, bet  pašiem mazākiem  uzdeva  jautājumus par bērnu grāmatu varoņiem, populāriem literāriem darbiem un to rakstniekiem, dāvināja informatīvus bukletus. Savukārt bibliotēkas lācītis Rūcītis kopā ar bērniem piedalījās dažnedažādās aktivitātēs: dejoja, spēlēja spēles, cienāja ar saldumiem un labprāt iesaistījās jautrā fotosesijā.

Bibliotēkas kolektīvs pateicas ARTPC „Zeimuļs” darbiniekiem par uzaicinājumu piedalīties  ģimeņu radošajā festivālā „Prieks radīt kopā”. Bija jautri un interesanti! Pasākuma fotomirkļus skatieties šeit.