2017. gada 2. septembrī Rēzeknes Bērnu bibliotēka piedalījās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” 5 gadu jubilejas pasākumā. Rēzeknes Bērnu bibliotēkas darbinieces prezentēja bibliotēku un bibliotēkas simbols Lācītis Rūcītis aicināja interesentus pie grāmatu galda.

Pasākuma dalībnieki kopā ar bibliotēkas darbiniecēm izgatavoja grāmatzīmes ar lāča sejiņu. Improvizētā lasītavā – grāmatu galdā varēja aplūkot bilžu grāmatas un runājošās grāmatas, kuras iepazīstināja ar dzīvnieku balsīm, cipariem un burtiem. Mazākiem pasākuma dalībniekiem tika uzdoti jautājumi par bērnu grāmatu varoņiem, populāriem literāriem darbiem un to rakstniekiem. Savukārt citi bērni iesaistījās krustvārdu mīklas minēšanā.

Bērnu bibliotēkas simbols Lācītis Rūcītis kopā gan ar lieliem, gan ar maziem bērniem piedalījās citās aktivitātēs – dejoja, spēlējās, piedalījās fotosesijā. Noslēgumā bibliotēkās darbinieces dāvināja informatīvos bukletus.

Bibliotēkas kolektīvs pateicas ARPC „Zeimuļs” darbiniekiem par uzaicinājumu piedalīties 5 gadu jubilejas pasākumā!