Bibliotekāri fotomedībās

Bibliotēku nedēļas ietvaros no 2021. gada 19. aprīļa Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (RCB) abonementā var iepazīties ar fotoizstādi, ko veidojušas RCB un tās filiāļu darbinieces.

Šodien, kad vienmēr pie rokas ir viedtālrunis, tvert fotomirkļus ir pavisam vienkārši. Par to liecina arī izstādē redzamās fotogrāfijas. Kāds ir iemūžinājis savu mīļdzīvnieku, kāds – skaistu ainavu aiz loga vai dabas skatu pie mājas, kāds paša darinātus rokdarbus. Arī ceļojumos redzētais ir mudinājis nofotografēt ko īpašu un neparastu, lai pēc kāda laika ar šo fotogrāfiju palīdzību varētu gremdēties patīkamās atmiņās.

Katra fotogrāfija ir kā stāsts, ar kuru tās autors ir vēlējies dalīties arī ar jums. Nāciet un pārliecinieties! Izstāde būs apskatāma līdz maija beigām.