Pieminēsim Vili Dzērvinīku

Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītāju klubiņš „LASIs” 2019. gada 20. martā plkst. 15.00 aicina atcerēties novadnieku, dzejnieku Vili Dzērvinīku (1959 – 2007), kuram 16. martā apritētu 60 gadi.

Pasākumā ielūkosimies Viļa Dzērvinīka biogrāfijā, lasīsim dzeju, būs tikšanās ar dzejnieka daiļrades pētnieci Kristīni Macanovu. Īpaši aicinām dzejnieka laikabiedrus dalīties atmiņās par dzejnieka dzīvi un daiļradi.

Informējam, ka Rēzeknes Centrālās bibliotēkas krājumā ir pieejami visi V. Dzērvinīka dzejas krājumi – „Sidrabainas asaru lāsītes”, „Laimeigu īsadūmōt”, „Voi moz lidmašinu kreit”, „Upers” un „Storp pērstim blusa trynās”. Savukārt bibliotēkas novadpētniecības krājumā par dzejnieku apkopotas daudzas publikācijas no periodiskajiem izdevumiem, kā arī fotogrāfijas.

Uz tikšanos bibliotēkā!