Foto: E. Čepule

SIA “ALAAS”, sadarbībā ar Rēzeknes Bērnu bibliotēku, no 19. septembra līdz 5. novembrim organizēja akcijas “Mana grāmata Tev!” 1. posmu. Šī akcija, kas norisināsies vairākos posmos, ir veltījums Latvijas simtgadei.

Organizatori aicināja ikvienu iesaistīties akcijā, dodot savām grāmatām iespēju nokļūt jaunu lasītāju rokās.

Grāmatas ir bijušas vērtība vienmēr. Arī mūsdienu tehnoloģiju laikmetā grāmatas tiek lasītas. Labām un vērtīgām grāmatām lemts pastāvēt cauri laiku laikiem. Grāmatas apkopo sevī tik daudz – informāciju, zināšanas, izglītību, inteliģenci, attīstību, radošumu, emocijas un sajūtas.

Akcijas laikā uz Rēzeknes pilsētas bērnu bibliotēku tika atnestas 193 grāmatas. Šīs grāmatas lieliski papildinās Rēzeknes Bērnu bibliotēkas fondu, tās lasītāji varēs atrast grāmatu plauktos jau decembrī.

Organizatoru vārdā vēlamies pateikt lielu paldies visiem akcijas dalībniekiem. Kopā Jūs esat paveikuši skaistu, labu darbu, pasniedzot savu īpašo dāvanu Rēzeknei, mūsu valsts dzimšanas dienā!

Paldies akcijas dalībniekiem: Regīnai Ārmanei, Žanim Marduhajevam, Megijai Mednei, Vijai Grišinai, Edītei Čepulei, Dmitrijam Vasjkovam, Osvaldam Zvejsalniekam, Gatim Apīnim, Mihailam Fjodorovam, Maksimam Skangalam, Angelinai Verseckai, Sofijai Anosovai, Marijai Leikumai, Teplovu ģimenei, Brokānu ģimenei, Elīnai Pavro, Olgai Orlovai, Jevģenijam Smirnovam, Gundaram Sprancmanim, Tatjanai Brokānei, Anželikai Krištopānei, Ksenijai Kušanovai, Vladislavam Beņkanovičam, Jegoram Aitovam, Katrīnai Barkānei, Jeļenai Viļumai, Olgai Strodei ar ģimeni.

Rainis ir teicis: “Gūt var dodot, gūt var ņemot. Dodot, gūtais – neatņemams... .”