Bērnu bibliotēka rīko konkursu „Pastāsti man...”

Dzimtā valoda ir mūsu saknes. Apzināties dzimtās valodas bagātību nozīmē stiprināt saknes, lai varētu pacelties spārnos.

Gatavojoties atzīmēt Starptautisko dzimtās valodas dienu, piedalies radošo darbu konkursā „Pastāsti man…”!

Iztaujā savu mammu, tēti, vecmāmiņu, vectētiņu vai kādu citu tuvinieku, uzzini stāstu par savu dzimtu un dzimto valodu. Uzraksti dzejoli, stāstu, uzzīmē, izveido kolāžu vai kā savādāk padalies ar savas dzimtas un dzimtās valodas stāstu. Darbus atnes uz Rēzeknes Bērnu bibliotēku vai atsūti uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2022. gada 25. februārim.

Interesantākajiem darbiem balvā – Inetas Atpiles-Juganes grāmata bērniem „Burtu vuoceleite”!

Starptautiskā dzimtās valodas diena ir 1999. gada novembrī UNESCO izveidota dzimtās valodas piemiņas diena, kuru katru gadu atzīmē 21. februārī. Tās izveidošanas mērķis ir veicināt valodu un kultūru daudzveidību un daudzvalodību, jo aptuveni puse no valodām ir apdraudētas un vairums no tām stāv uz izmiršanas sliekšņa.