No 5. līdz 9. oktobrim Rēzeknē notiek „Zaļo darbu nedēļa”, kuras ietvaros SIA ”ALAAS” pārstāvji organizē dažādus informējošus un izglītojošus pasākumus, sniedzot pilsētas iedzīvotājiem informāciju par atkritumu šķirošanas iespējām.

Arī Rēzeknes Bērnu bibliotēkā sadarbībā ar SIA „ALAAS” 7. oktobrī notika izglītojošs pasākums „Lieto vēlreiz!”, kura mērķis bija popularizēt „zaļo domāšanu”, sniedzot ieskatu papīra šķirošanas un atkārtotas izmantošanas iespējās.

Kopā sanākšanas laikā interaktīvā veidā tika stāstīts par papīru, tā rašanās vēsturi, dabas resursu izmantošanu ražošanai, patēriņu. SIA „ALAAS” sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Čepule bērniem pavēstīja par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un papīra otrreizējas izmantošanas iespējām.

Vēlāk skolēni noskatījās filmu „Papīra ceļš”, kas atklāja to, kā papīram var dot „otro dzīvi”. Noslēgumā notika grāmatu savstarpējā apmaiņa, tādējādi mācot saudzēt dabas resursus – papīru.

Pasākuma foto skatieties šeit.