"ES IESAKU IZLASĪT CITIEM"

Piedalies un uzzini,
kuras grāmatas visvairāk ir patikušas citiem!

   

 

Buriburiburtiņi. 

, , ! 

Tās ir burvju durtiņas, 

pa kurām ieiet var grāmatā. 

(J. Baltvilks.)   

Rēzeknes Bērnu bibliotēkā un pilsētas 2. bibliotēkā Tevi gaida interesantas grāmatas, žurnāli, avīzes, galda spēles, datori, internets… Bibliotēkas lasītavā vari reģistrēties, nosaucot savu vārdu un uzvārdu. Ja vēlies paņem grāmatas uz mājām, Taviem vecākiem būs jāaizpilda galvojums.   

 

Kur atrodas bibliotēkas? 

Rēzeknes Bērnu bibliotēka – Dārzu ielā 37 

Pilsētas 2. bibliotēka – Atbrīvošanas alejā 166   

 

Kad bibliotēkas ir atvērtas? 

Rēzeknes Bērnu bibliotēka – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pl. 10:00 – 18:00, sestdienās no pl. 10:00 – 16:00. (Izņēmumi – 15. datums un sestdienas jūnijā, jūlijā un augustā.) 

Pilsētas 2. bibliotēka – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pl. 10:00 – 18:00 (Izņēmumi – 15. datums un sestdienas jūnijā, jūlijā un augustā.)   

 

Pa kādu numuru var sazvanīt bibliotēku? 

Rēzeknes Bērnu bibliotēku – 64623069 

Pilsētas 2. bibliotēku – 64632723   

 

Bibliotēkai var uzrakstīt arī e-pasta vēstuli! 

Rēzeknes Bērnu bibliotēkai raksti uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Pilsētas 2. bibliotēkai – uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Arī Rēzeknes Centrālā bibliotēka ir padomājusi par bērniem – tur ir ierīkots bērnu stūrītis, kur Tu varēsi parotaļāties un palasīt grāmatiņas, ja būsi atnācis līdzi vecākiem.