IMG 20240411 130651

Dimantu mozaīku veidošanai nav nepieciešamas īpašas zināšanas – jābūt vien precīzam, pacietīgam un gatavam ļauties procesam. Rēzeknes novada Feimaņu  pagasta iedzīvotājas Sholastikas Svikšas dimanta mozaīkas kļuvušas par hobiju, kas vainagojies ar personālizstādi Feimaņu pagasta kultūras namā, Maltas pagasta bibliotēkā un Silmalas pagasta bibliotēkā.

Visu aprīļa mēnesi 2. bibliotēkā var apskatīt 15 šajā tehnikā veidotas gleznas. Bet kopā ir izveidotas aptuveni 30 dažāda lieluma gleznas. Sholastika arī bilst, ka tie spīdīgie “dimantiņi” ir apaļi un kvadrātaini un, ka apaļos ar pinceti esot grūti salikt. Bet viņa ir apguvusi arī to! Jāpiebilst, ka Sholastika labprāt savus darbus dāvina radiniekiem un draugiem.

Aicinām ikvienu interesentu nākt uz bibliotēku aplūkot šo krāšņo izstādi un varbūt  arī gūt idejas jaunai nodarbei vai pat hobijam!