2bb

Skrienot pa dzīvi, neaizmirsti piestāt un novērtēt... Gan ikdienā, gan īpašos gadījumos grāmata var būt labs palīgs un sabiedrotais, kā arī dzīves gudrību devējs.

Lai grāmatas atrastu ceļu pie lasītājiem, kuri saviem spēkiem uz bibliotēku nevar atnākt, Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka Ziemeļu mikrorajona iedzīvotājiem piedāvā saņemt grāmatas mājās. Pakalpojums paredzēts vecāka gadagājuma cilvēkiem vai tiem, kas veselības stāvokļa dēļ paši nevar ierasties bibliotēkā.
      Bibliotēkas darbinieks ieradīsies pie katra, kurš būs pieteicies uz šo pakalpojumu. Grāmatu piegāde ir bez maksas. Piesaki pakalpojumu, zvanot pa tālruni 64632723 vai rakstot uz e-pasta adresi rez2b@rezeknesbiblioteka>.lv