SStrautniece

20. aprīlī plkst. 14.00 aicinām uz satikšanos ar jauno rakstnieci Sanitu Strautnieci.

Sanitas radošo darbību iepazinām, pateicoties Vakara romānu sērijai, kuras ietvaros tika izdots viņas pirmais romāns “Ieputinātie” un otrais romāns “Apreibinātie”.

“Sanita Strautniece dzimusi Žīguros, bet jau kopš studiju laika sevi sauc par jelgavnieci – šeit nodibināta ģimene un piedzimuši bērni. Bijušā Kurzemes hercoga galvaspilsēta ievijas arī viņas romānos “Ieputinātie” un “Apreibinātie”. Par rakstīšanu sapņojusi jau sen, tomēr pirmos mēģinājumus nolikusi plauktā  un  tagad atzīst – labi, ka tā, jo nu uzkrāta dzīves pieredze, kas ļauj tēlu gaitas un izjūtas atveidot daudz pārliecinošāk.” Šādu informāciju par autori var izlasīt viņas otrās grāmatas ievadā.

Aicinām ikvienu uz interesantu sarunu par grāmatām un dzīvi, atbalstot jauno rakstnieci!

Pasākums notiks bibliotēkas 3. stāvā, ieeja bez maksas.

Uz tikšanos Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā!