“Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”

Rēzeknes Centrālā bibliotēka, 2. bibliotēka un Bērnu bibliotēka atsaucas akcijai “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”.

Akcijas ietvaros ikviens cilvēks, organizācija un darba kolektīvs aicināti sēt saulespuķes un stādiņus lolot līdz 9. maijam – Eiropas dienai, kad plānota saulespuķu stādīšanas talka. Aicinām arī savus lasītājus pievienoties šai akcijai!

• Akcijas mērķis ir paust atbalstu Ukrainas tautai, Ukrainas atjaunošanai un integrācijai Eiropas Savienībā.
  • Ar saulespuķu sēšanas un audzēšanas instrukciju var iepazīties šeit.
  • Saulespuķu lauki ir viens no Ukrainas simboliem, tāpēc pēdējā mēneša laikā saulespuķes cilvēkiem dažādās pasaules malās ir kļuvušas par vienu no Ukrainas brīvības un solidaritātes atbalsta zīmēm.

Akcijas dalībnieki aicināti dalīties ar savu saulespuķu sēšanas un audzēšanas pieredzi sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus #UkrainaEiropā, #SaulespuķesUkrainai un #VienotiEiropā.