Bibliotēkas apmeklētāji Rēzeknē nu ir aplūkojuši starptautisko skolēnu radošo darbu izstādi „Pleskavas apgabals un Latgale: dažādi ezeri, kopīgas vērtības”. Šobrīd izstāde jau ir aizceļojusi uz Pleskavu, bet Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā glabāsies labās emocijas un skaistie vārdi, ko apmeklētāji ierakstīja atsauksmju grāmatā.

Lūk, daži no tiem.

• „Vienkārši super! Tā tik ir māksla. Man visi darbi patika, jo tur ielikta cilvēka sirds un darbs.” (Kristīne.)
  • „Тоска. Это моя родина Псков и всё, что связано с ним.” (Виктор.)
  • „Atmiņas var iemūžināt arī tā! Silts vasarīgs vējš, glāstošas smiltis, mākoņu dūnu spilveni… Mīļie, kam jums Ņujorka, Parīze, Roma? Vērojot foto, dzied dvēsele. Dzied par Dzimteni, Latgali. Paldies!!!”
  • „Просто здорово, молодцы, ребята! Так держать любить cвой край и показывать это другим! Ура!” (Маша.)
  • „Ļoti skaisti darbi. Paldies, ka radāt mākslu!:)”
  • „Paldies! Siltas noskaņas!” (Maija.)