No 10. līdz 24. oktobrim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītavā būs apskatāma izstāde „Laikrakstam „Panorama Rezekne” – 25”. Bibliotēkas novadpētniecības krājumā esošie materiāli vēsta par laikraksta darbību ceturtdaļgadsimta garumā.

Izstādē varēs apskatīties un pārlasīt laikraksta „Panorama Rezekne” dažādu gadu numurus, ļaujot izsekot, kā laikraksts ir mainījies daudzu gadu garumā. Šo gadu laikā ir izaugusi vesela rēzekniešu paaudze.

Nāciet, pāršķirstiet laikrakstu: kāds varbūt sevi atpazīs fotogrāfijās, kāds varbūt izlasīs savas rakstītās rindas, uzzinās vai atcerēsies senākus un ne tiks senus notikumus pilsētā un novadā.

Bibliotēkas krājumā laikraksts „Panorama Rezekne” ir pieejams sākot ar 1993. gadu, un tas iznāk krievu valodā. Gribas piebilst, ka Rēzeknes bibliotēkās laikraksts ir ļoti pieprasīts.

Nāciet aplūkot izstādi!