Garastāvokļa dažādās sejas

No 2020. gada 1. līdz 31. oktobrim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā būs apskatāma Evitas Skrebinskas gleznu izstāde “Garastāvokļa dažādās sejas”.

Evita Skrebinska ir profesionāla māksliniece un, kā pati atzīst, glezno to, ko redz un sajūt. Viņa priecājas atkal izstādīties Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā un šoreiz aicina skatītāju ielūkoties portretos, kas tapuši gan kā studiju, gan arī kā radošie darbi.

Tie nepretendē uz modeļu atpazīstamību, bet emocionālā veidā ar krāsu palīdzību vēsta par apziņā valdošo garastāvokli. Tā ir veidojusies šī noskaņu portretu sērija, kas atspoguļo ne tikai mākslinieces interesi par cilvēka emocionālo dabu, bet arī par gleznošanas tehniku un krāsu kolorītu.

Vairāk Evitas Skrebinskas gleznu var skatīt šeit.