No 2022. gada 1. līdz 30. septembrim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā būs skatāma Lauras Līgas Gorsvānes fotoizstāde “Manas dvēseles miers”.

Izstādē varēs aplūkot pēdējos gados tapušas fotogrāfijas, kuras atspoguļo dažādos gadalaikus, vietas un cilvēkus. Fotogrāfiju autorei tas ir kā hobijs: “Šī ir aktivitāte, kas, pateicoties fotogrāfijām, ienes mieru, atslābina un arī vēlāk sniedz labas atmiņas. Fotografēt var jebkur – dabā, pagalmā vai pat savā dzīvoklī. Arī fotografēt var jebko – ainavas, ziedus vai dzīvniekus, cilvēkus. Fotogrāfijas būs laba atmiņa gan par svarīgiem notikumiem, gan parastajām dzīves dienām.”

Izstāde pārstāv ciklu „Radošie lasītāji”, kas uzsākts 2019. gadā un veidots ar mērķi parādīt bibliotēkas lasītāju mākslinieciskos talantus. Aicinām apskatīt izstādi!