Līdz 2011. gada 24. oktobrim Rēzeknes Centrālās bibliotēkas abonementā aplūkojama grāmatu un rokdarbu izstāde „Mans vaļasprieks”. Izstādes eksponāti sagādāti, pateicoties bibliotēkas atsaucīgajām lasītājām un Rēzeknes 1. vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājai Veltai Dzervinikai, kā arī šīs skolas audzēkņiem.

Savus vaļaspriekus šajā izstādē atklāj arī bibliotēkas darbinieces un mūsu draugi, kopumā tie ir 29 cilvēki, kuri prezentē vairāk nekā 120 darbus.

Izstādē skatāmi tekstilmozaīkas tehnikā darināti spilveni, kokā grieztas gleznas u. c. koka darinājumi, vairākas izšūtas gleznas, dažādi tamborējumi, rotaslietas no fimo, krāšņi cimdi, tamborētas un no auduma šūtas somas, dažādi aksesuāri no pērlītēm, dekoratīvie ziedi, mobilo telefonu maisiņi u. c. Starp eksponātiem ir arī paklājiņš un soma, kuri tamborēti no maisiņiem, kuros ražotāji iesaiņo maizi.

Izstādē aplūkojamas un līdzi ņemšanai pieejamas arīdzan vairāk nekā 50 grāmatas no bibliotēkas krājuma par dažādiem rokdarbu veidiem.

Pateicamies visiem darbu autoriem un aicinām ikvienu interesentu aplūkot patiešām krāšņo izstādi!

Izstādes fotoreportāžu var apskatīt šeit.