Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina darbā

Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina darbā vecāko bibliogrāfu (Komplektēšanas un apstrādes nodaļā).

⬇️PRASĪBAS⬇️

🟡 Izglītība:
▪️ augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs (izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā tiks vērtēta kā priekšrocība), 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē.

🟡 Vēlamā pieredze un prasmes:
▪️ labas BIS ALISE prasmes un iemaņas (tajā skaitā moduļos – kataloģizācija un komplektēšana);
▪️ pieredze bibliotekārajā darbā;
▪️ valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
▪️ svešvalodu zināšanas;
▪️ jaunāko informācijas tehnoloģiju pārzināšana lietotāja līmenī;
▪️ labas komunicēšanas spējas, prasme strādāt komandā.

🟡 Amata pienākumi:
▪️ veidot bibliogrāfiskos aprakstus un klasifikācijas indeksus Rēzeknes Centrālās bibliotēkas (CB) un struktūrvienību krājumiem;
▪️ veidot bibliogrāfiskos aprakstus un klasifikācijas indeksus reģiona bibliotēkas jaunieguvumiem un rekataloģizējamam krājumam (pēc pieprasījuma);
▪️ iesaistīties metodiski-konsultatīvajā darbā;
▪️ rediģēt citu CB struktūrvienību un reģiona bibliotēku veidotos ierakstus.

🟡 Mēs piedāvājam:
▪️ pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
▪️ stabilu atalgojumu (848 EUR pirms nodokļu nomaksas);
▪️ atbalstu profesionālajā izaugsmē.

🟡 Iesniedzamie dokumenti:
▪️ motivācijas vēstule;
▪️ CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai).

🟡 Ja redzat sevi šajā amatā, dokumentus lūgums iesniegt līdz 2023. gada 2. jūnijam Rēzeknes pilsētas Centrālās bibliotēkas direktorei – Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē; sūtot pa pastu ar norādi “Pieteikums vakancei” (pasta zīmogs 2. jūnijs) Atbrīvošanas alejā 81, Rēzeknē, LV 4601, vai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

🟡 Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni: 29446654.