“Uzticības saldā nasta”

Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina interesentus 2021. gada 22. aprīlī plkst. 15.30 pievienoties tiešsaistes semināram “Uzticības saldā nasta” (Kā sadzīvot ar sevi pārmaiņu laikā) Google Meet platformā, kas noritēs Bibliotēku nedēļas ietvaros.

Seminārā sertificēta NLP meistare, NLP pasniedzēja Ilga Gorsvāne spriedīs par to, kam ir vērts uzticēties un kam nē, kā rodas uzticēšanās un kādi ir tās veidi. Katram cilvēkam ir intuīcija, uzskati, vērtības un stereotipi, kā neapjukt šajā biezoknī, lai uzticēšanās būtu patīkama. Lektore pastāstīs arī par manipulācijām un to, kā izsauc uzticēšanos un izmanto cilvēku lētticību.

Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni 64622061 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot sava e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta  saite semināra pieslēgumam.

Tiekamies tiešsaistes pasākumā!