DN vizualis 770x380

No 21. līdz 25. martam Latvijā norisināsies ikgadējā informatīvi izglītojošā “Digitālā nedēļa 2022”. Tās ietvaros uzņēmumus un iedzīvotājus aicinās attīstīt digitālās prasmes biznesam un nodarbinātībai, aktīvāk izmantot dažādas tehnoloģijas un pakalpojumus, vienlaikus pievēršot uzmanību digitālajai identitātei, drošībai un kritiskajai domāšanai.

„Digitālā nedēļa” Latvijā notiks jau 13. reizi. Tā tiek organizēta sadarbībā ar Eiropas mēroga kampaņu „ALL Digital Week 2022”. Pasākuma norises organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar galvenajiem partneriem – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Tet, Latvijas Valsts radio un televīzijas centru (LVRTC) un Kultūras informācijas sistēmu centru, kā arī vairāk nekā 150 citiem partneriem – IKT nozares uzņēmumiem, ministrijām un valsts iestādēm, pašvaldībām, bibliotēkām un nevalstiskajām organizācijām.

Rēzeknes publisko bibliotēku Digitālās nedēļas piedāvājums

“Digitālās nedēļas” aktivitātēs aicinām piedalīties gan iedzīvotājus ar zemām digitālajām prasmēm, bērnus un pusaudžus, gan arī citus interesentus, kuri vēlas papildināt savas zināšanas.

Bibliotēka piedāvā nodarbības klātienē. Visas nodarbības ir bezmaksas, to ilgums – 30 minūtes.

Centrālā bibliotēka

21.03. plkst. 14.00-14.30

Lasi grāmatas savā telefonā vai datorā! E-grāmatu bibliotēka 3td.lv : izzinoša nodarbība

22.03. plkst. 14.00-14.30

RCB abonētās datu bāzes, digitālā bibliotēka! : izzinoša nodarbība

23.03. plkst. 14.00-14.30

E-kataloga izmantošana autorizējoties! : izzinoša nodarbība

24.03. plkst. 14.30-15.00

Izveido savu e-adresi! : izzinoša nodarbība

25.03. plkst. 14.00-14.30

Paraksties digitāli! : izzinoša nodarbība

2. bibliotēka

24.03. plkst. 17.00

“Esi digitāls!” : izzinoša nodarbība skolēniem informācijas meklēšanā bibliotēkas e-kopkatalogā un datubāzēs

Bērnu bibliotēka

21.03. plkst. 14.00-14.30

“Kā nokļūt bibliotēkā, neizejot no mājām?” : bibliotekārā stunda

23.03. plkst. 14.00-14.30

“Iepazīsti Bērnu bibliotēkā pieejamās digitālās datu bāzes” : izglītojoša nodarbība

Pieteikšanās nodarbībām Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā pa tālruni 64622061 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Rēzeknes 2. bibliotēkā – pa tālruni 64632723 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Rēzeknes Bērnu bibliotēkā – pa tālruni 64623069 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lai piedalītos nodarbībās, apmeklētājiem no 18 gadu vecuma jāuzrāda derīgs Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Aicinām arī skatīties centrālo pasākumu tiešraides un piedalīties Digitālās nedēļas  pašnovērtējuma testos un konkursos. Vairāk informācijas www.eprasmes.lv, kā arī, meklējot informāciju ar tēmturi #eprasmes.lv.