408 Tikans ar Ivetu TroalikuFoto: www.rezeknesbiblioteka.lv

2022. gada 4. augustā plkst. 15.00  Rēzeknes Centrālā bibliotēka aicina  uz tikšanos ar rakstnieci Ivetu Troaliku VKKF projekta “Vārds. Autors. Lasītājs” ietvaros. Galvenais projekta mērķis ir popularizēt oriģinālliteratūru un nodrošināt literāro pasākumu pieejamību plašai sabiedrībai Rēzeknes pilsētā un reģionā. Veicināt latviešu autoru atpazīstamību un sabiedrības interesi par latviešu literatūru.

Iveta Troalika – rakstniece, žurnāliste, redaktore. Kopš 2008. gada strādā izdevniecībā "Žurnāls SANTA", izdevumos "IEVA", "Santa", "Pērle", "IEVAS Veselība". 2021. gadā izdod pirmo grāmatu – romānu "Tūlīt paliks labāk", par kuru 2022. gada saņēmu Dzintara Soduma balvu.

Pasākums notiks bibliotēkas 3. stāvā, ieeja bez maksas, tiešraidē tā tiks translēta arī bibliotēkas Facebook lapā. Tikšanās laikā būs iespēja tuvplānā iepazīt autores personību un daiļradi. Šo tikšanos vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa.

Uz tikšanos Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā! Laipni gaidīti!

Pasākuma laikā tiks fotografēts

vkkf logo uz balta.